ТВ

Авторизація

Реклама, спонсорство і телепродаж


замовити дані

OK

Реклама, спонсорство і телепродаж 2008-2016

Телебачення має унікальну перевагу – дуже швидко охоплює майже все населення країни. 96% людей в Україні мають телевізор. Різноманітні програми на телебаченні, дають змогу охопити населення різного віку та стану. І це дозволяє рекламодавцю за допомогою розміщення ТВ реклами досягати необхідну аудиторію. Крім того, реклама досягає головної мети рекламодавців – спонукає споживача до дій. Саме тому ТВ реклама формує найвищі обсяги продажів, забезпечуючи максимальну рентабельність інвестицій. Існує нерозривний зв’язок між рекламою на ТБ та обсягами продажів. Компанії відмічають значне зростання продажів товарів та послуг після запуску рекламної кампанії. Телевізійна реклама просуває не тільки те, що рекламує, а ще й створює «ефект ореолу» у портфелі бренду. Наприклад, якщо банк рекламує іпотечний продукт, то інші його послуги – страхування житла та поточні рахунки виграють. Умовно комерційну рекламну інформацію на телебаченні можна розділити на три основні категорії:
  • Пряма реклама:
Спот прямої реклами- одиничний блок (наприклад, 10-секундний, 15-секундний, 20-секундний, 30-секундний і т.д.), що містить комерційне повідомлення рекламодавця і розміщується в спеціально передбаченому рекламному інтервалі між передачами телеканалу.
  • Спонсорство:
Просування, в якому рекламодавець платить за поєднання з ТВ програмою або серією програм. В обмін на інвестиції рекламодавцю надається спонсорська акредитація, яка може мати різноманітні форми відповідно до міжнародних та національних вимог та правил. Наприклад, спонсори отримують можливість розміщуватися в телегідах, біл-бордах, на початку/в кінці програми, перервах тощо. Крім того, вони отримують можливості для продакт-плейсменту, згадування спонсора в рамках програм, зовнішньої реклами і біл-бордах із зображенням спонсорського логотипу у разі передачі в прямому ефірі. Програмні спонсорські угоди часто пов’язані з рекламними угодами, що включать рекламні перерви.
  • Телепродаж:
Послуги шопінгу на екрані, які можуть мати форму телевізійного мовлення каналів, присвячену домашньому шопінгу, а також додатковий інтерактивний текст та послуги.

Тренди 2008 – 2016

Слайд1

Слайд2

Слайд3

Слайд4

Слайд5

Слайд6

Слайд7

Слайд8

Слайд9

Слайд10

Слайд11

Слайд12

Слайд13

ДАЛІ ДЕТАЛЬНІШЕ В МАЛЮНКАХ

Слайд14

Слайд15

Слайд16

Слайд17

Слайд18

Слайд19

 Слайд20

Слайд21

Джерело інформації: ТВ панель України Власник даних: Індустріальний Телевізійний Комітет Дані розраховані для вибірки: населення віком 4 роки й старше, що проживає на всій території України Аналіз здійснений на основі показників: Ins, Grp%, WGrp% Детальніше про показники в глосарії ІТК.