Авторизація

16 березня – конференція «Телевізійні вимірювання: 2012»


замовити дані

logoTVvymir_ukrЩорічна конференція, присвячена дослідженню телевізійної аудиторії в Україні «Телевізійні вимірювання», відбудеться у п’ятницю, 16 березня, в готелі Radisson Blu (вул. Ярославів Вал 22).

Організатор конференції Індустріальний Телевізійний Комітет з 2002 року є найбільшим замовником дослідження телевізійної аудиторії в Україні. Метою ІТК є організація збалансованої (надійної, послідовної і прийнятної для всіх користувачів) системи соціологічних досліджень телевізійної аудиторії України.

Учасники конференції підведуть підсумки роботи телевізійної панелі за минулий рік, розглянуть досвід інших країн та обговорять напрямки діяльності щодо поліпшення роботи всеукраїнського панельного дослідження.

Завдяки членству у міжнародних організаціях в сфері медіавимірювань, ІТК забезпечує відповідність дослідження телевізійної аудиторії в Україні міжнародним стандартам якості та сучасним технологічним і методологічним розробкам у цій сфері.

Конференція «Телевізійні вимірювання» це найкращий професійний майданчик для обговорення інноваційних підходів та технік аналізу телевізійної аудиторії.

Участь у конференції є безкоштовною.

Обов’язкова попередня реєстрація на сайті конференції www.tvmeasurements.org, де ви можете ознайомитись з попередньою програмою та доповідачами конференції.